Zavolejte nám 604 995 940

Vestavěné skříně

Skříň CAGNabízíme vlastní výrobu kvalitních vestavěných skříní a řešení šaten dle individuálních požadavků, nadstandardní kvalitu použitých materiálů, moderní technologie, zázemí tradičního českého výrobce výplní stavebních otvorů (od roku 1998).

Skříň CAGModulové uspořádání

Rozebíratelné a znovu sestavitelné. Vždy obsahuje zadní část (lamino tl. 10 mm) pro zvýšení stability skříně a zamezení průniku nečistot dovnitř. U každé skříně jsou součástí dodávky i plastové nožičky pro usnadnění vyrovnání nerovností podlahy. Police a lamely s lodičkami zaručují vysokou stabilitu výrobku. Naše inovativní truhlářské řešení zaručuje, že všechny pohledové plochy včetně boků jsou zcela hladké, bez viditelného použití spojovacího materiálu. Pro Vaše pohodlí a vyšší trvanlivost skříně jsou všechny hrany standardně osazeny ABS hranou.
Skřín CAG

Použité materiály

Výhradně vysoce kvalitní materiály renomovaných výrobců - lamino rakouského výrobce Egger (18 mm tl.), atestované kování Hettich, kování s doživotní zárukou zn. Blum, komponenty Schachermayer, VV sklo s.r.o. a další…

Šatny na míru

Stejně individuální přístup a kvalitní zpracování vám můžeme nabídnout i v oblasti šaten na míru.